+371 26100900

PCE

Mūsu uzņēmums tika dibināts 2008. gadā un aizvadītajā laikā ir rekomendējis sevi kā uzticamu un godprātīgu partneri, kurš darbojas ar naftas un naftas produktu apstrādi ar dažādu piedevu palīdzību. Ievērojamā pieredze, ko esam guvuši, strādājot dažādos naftas pārkraušanas terminālos, uz kuģiem un naftas krātuvēs Baltijas jūrā, Vidusjūrā un Melnajā jūrā, kā arī mūsu veiktā detalizētā analīze par precēm un pakalpojumiem šajās jomās palīdzēja mums uzsākt jaunu projektu: sauszemes tvertņu, kuģa tvertņu, dzelzceļa cisternu, sausās kravas kuģu tilpņu un cita veida cisternu attīrīšanu.

Ar mums iespējams sazināties, aizpildot kontaktformu zemāk.

Success! Message received.

PAKALPOJUMI

Tvertņu tīrīšana

Tvertņu attīrīšana no naftas produktiem ir nepieciešama, lai uzlabotu drošību, uzticamu tvertņu izmantošanu un garantētu pienācīgu uzglabāšanu. Tvertņu tīrīšanu veic pieredzējuši speciālisti atbilstoši noteiktai darbu secībai.

Uzņēmums PCE piedāvā pakalpojumus cisternu attīrīšanā no naftas produktiem un dažādu veidu piesārņojuma.

Balasta nodalījumi

Mūsu uzņēmums specializējas balasta nodalījumu tīrīšanā. Tā kā balasta nodalījumos ilgi krājas ūdens, tur veidojas rūsa. Rūsu nepieciešams notīrīt, regulāri veicot šo nodalījumu attīrīšanu. 

Tilpņu tīrīšana

Lai nodrošinātu drošu kravu transportēšanu, ir ļoti svarīgi regulāri attīrīt dažādu jūras kuģu degvielas tvertnes, kravas tilpnes un tvertnes no piesārņojuma. Tīrīšanai izmantojam mūsdienīgu efektīvu strūklas hidrotehniku. Tās rezultātā no tvertņu sienām tiek nomazgāts pat visgrūtāk atdalāmais piesārņojums, tostarp naftas produktu un eļļas paliekas, kā arī kravas paliekas.

Noliktavu uzkopšana

Lielo izmēru un tur izvietoto iekārtu un plauktu sistēmu dēļ noliktavu telpu uzkopšana ir viens no visgrūtāk paveicamajiem uzdevumiem. Noliktavu uzkopšana ir nepieciešama, lai novērstu infekcijas izplatību, piegružošanu, kravu sajaukšanos, utt.

PCE

     Mūsu uzņēmums tika dibināts 2008. gadā un aizvadītajā laikā ir rekomendējis sevi kā uzticamu un godprātīgu partneri, kurš darbojas ar naftas un naftas produktu apstrādi ar dažādu piedevu palīdzību. Ievērojamā pieredze, ko esam guvuši, strādājot dažādos naftas pārkraušanas terminālos, uz kuģiem un naftas krātuvēs Baltijas jūrā, Vidusjūrā un Melnajā jūrā, kā arī mūsu veiktā detalizētā analīze par precēm un pakalpojumiem šajās jomās palīdzēja mums uzsākt jaunu projektu: sauszemes tvertņu, kuģa tvertņu, dzelzceļa cisternu, sausās kravas kuģu tilpņu un cita veida cisternu attīrīšanu. Ņemot vērā, ka esam guvuši lielu pieredzi darbā ar naftas ķīmijas produktiem, mēs piedāvājam klientiem pakalpojumus, kas saistīti kā ar bīstamām, tā drošām vielām. Mūsu uzņēmumā strādā augsti kvalificēti savas jomas profesionāļi, kuri spēj risināt dažādas sarežģītības uzdevumus, mēs piedāvājam klientiem augstu apkalpošanas līmeni, kas atbilst šī laika tendencēm.

 

PCE īpašā iezīme

 

     Mēs sniedzam arī kuģu tīrīšanas brigāžu izbraukuma pakalpojumus visas pasaules mērogā.

 

Vakuuma iekārtu pakalpojumi

 

- naftas produktu atlieku un to saturošu šķidrumu utilizēšana.

- sadzīves un rūpniecisko notekūdeņu savākšana un utilizēšana.

- tauku uztvērēju tīrīšana, utilizēšanas un izvešanas pakalpojumi.

- aizsērējušu cauruļu tīrīšana, aizblīvējumu likvidēšana. 

 

KONTAKTI

Mūsu adrese

Sarkanmuižas dambis 24-31,

Ventspils, LV-3601

 

clean@pceventspils.com

+371 26100900

 

Ar mums iespējams sazināties, aizpildot kontaktformu zemāk.

Success! Message received.